Anasayfa / Diyet / Diyet Yapmadan Kilo Verme Yöntemleri

Diyet Yapmadan Kilo Verme Yöntemleri

Birçok kıyafetin içinde kendinizi hayal ediyor ve de bunlara sığmak için kilo vermek istiyorsanız harika bir haberle sizleri sevindireceğiz. Sağlıklı beslenme koçu Arzu Karabulut Diyet yapmadan zayıflama yöntemlerini sizler için açıklıyor. Motivasyonunu artırmak için de psikolojik taktikler sizlere sunuyor.

Yemekten önce su için

Şişmanlığın sebebi olan vücudumuzun ihtiyacından daha çok yemek yiyerek kalori almaktır. Yemek yemeden önce bir bardak su içerseniz daha çabuk doyacaksınız ve de fazla yemediğiniz içinde kilo vereceksiniz.

Alışkanlıklarınızı değiştirin

Kremalı kahve veya bol yağlı bir salata kuru meyve atıştırmalıkları Fark etmeden sizleri şişmanlatıyor olabilir. Salatanızda sirke kahveniz de süt olsun mevsim meyvelerinin tüketim daha az kalori alımı demektir.

Bitter çikolatayı tercih edin

Lif miktarı daha fazla olduğu için bitter çikolata tatlı ihtiyacınızı daha rahat karşılayacaktır. 2 3 kare bitter çikolata yiyerek günlük ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Eğer daha fazla yerseniz kiloda alabilirsiniz.

Porsiyonlarınızı küçülterek fazla kilolardan da kurtulmanız mümkün olmaktadır

Hayalinizdeki kiloya erişmek için küçük porsiyonlar seçin ikinci tabağı almak istediğinizde gözünüzün önüne zayıflamış halinizi getirerek psikolojik olarak da kendimize destek olun.

Her Saat Başında Bir bardak su için

Su içmek hem kilo vermeye hem de spor yapmaya yardımcı olmaktadır. Her saat başı İçtiğimiz su sizi idrara çıkartacak. Buda yerinizden sizi kaldırarak birkaç adımda olsa spor yapmanıza fayda olacaktır.

:Ayaklarınızın farkına varın

Çok fazla oturursanız metabolizmanızda yavaşlayacaktır .ayaklarınız sizi istediğiniz vücuda doğru götürmeye yardımcı olacaktır. Otobüsten bir durak önce inin çamaşır asarken de spor yapar gibi eğilip kalkın.

Kilo verme yöntemlerinizi uygulayın ya da defterinize yazın. Dua edin yardım isteyin üzerinize düşeni yaptığınızda kilo vermenize yardımcı olacağınızı Sizler de fark edeceksiniz.

Hakkında Sohbet

Check Also

Ton Balıklı Diyet Kilo Verme

Diyetlerin hemen hemen hepsinde ete sıcak gözle bakılmaz. Ete ya hiç yer verilmez ya da …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.