Anasayfa / Dekorasyon / Hayallerinizdeki Yatak Odaları İçin Püf Noktaları

Hayallerinizdeki Yatak Odaları İçin Püf Noktaları

Hayallerinizdeki gibi bir yatak odasını tasarlamak ister misiniz? Stilinizin farklılığımızın eşyalarınıza da yansımasından mutlu oluyorsanız mobilyalar yatak örtüleri ve aksesuarlar vazgeçilmeyen dekorasyon ürünleridir. Eşyalardan sade ürünlerden hoşlanıyorsanız otel sadeliği yatak odalarınıza tasarlarken sizlere ilham verebilir yatak Odanızı basit eşyalarla şık bir oda haline getirmenin farklı kolaylıkları vardır. Sizlerde benim hayalimde değişik herkesinkinden farklı bir ortam olsun diyorsanız mutlaka farklı ürünlerle renklendirebilirsiniz.

Herkeste olan eşyalardan hoşlanmıyorsanız pastel tonlarla odanızı renklendirmeye gayret gösterin.
Nevresim ve yatak örtülerinizde ipek saten ve de şönilden oluşan ürünleri tercih etmelisiniz.
Kullandığınız perdeleri ve de örtüleri desenli ürünlerden oluşturduysanız Odanızı da o renklere uygun renklerle bütünleştirin.
Klasik ürünlerden hoşlanıyorsanız sıcaklığı ve samimiyeti fırfırlı ve de uzun etekli yatak örtüleri kullanım.
Aydınlık bir yatak odasını seviyorsanız ferah eşyaları daha çekici buluyorsanız beyaz ve krem ile bütünleşen oymalı olan ayrıntılarda ise gri ile kahve tonlarını tercih edebilirsiniz.
Romantik bir yatak odasında uyumayı seviyorsanız Nevresimlerinizi yatak örtülerinizi koyu renklerden seçerek kombinleyebilirsiniz. Mürdüm mor kırmızı drapeli saten gibi parlak kumaşlarla Odanızı bütünleştirebilirsiniz.
Modern bir ortamdan daha çok mutlu oluyorsanız duvarlarınızı açık renge boyayarak kullandığınız yatak örtüleri ve dev resimlerinizi de koyu renkten tercih edebilirsiniz.

Bütün dikkatleri yatağınızda toplamak istiyorsanız şık ve büyük bir başlık seçerek renkli kumaşlarla da bütün dikkati yatağınızda toplayabilirsiniz.
Modern ile Country tarzını kendinize daha yakın hissediyorsanız yatak örtülerinizi nevresim takımlarımızın beyaz ağırlıklı çiçekli ve de farklı desenlerle kombinleyerek pastel tonlarla zenginleştirebilirsiniz.

Kalktığınız anda yumuşacık bir yere basmak istiyorsanız seçiminiz halıdan yana olmalıdır. Ama çok kalabalık bir odadan hoşlanmıyorum diyorsanız kilimlerle odanızı dekore edebilirsiniz
Yatak Odanızı şık ve aydınlık bir hale getirmek istiyorsanız farklı abajurler tavan aydınlatmaları ve de güzel spotlarla odanızı bütünleştirebilirsiniz.
Uyumsuz aksesuarlardan kaçınarak birkaç farklı ürünle çok hoş bir görüntü yakalayabilir g

Hakkında Sohbet

Check Also

Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yeni ev yaptıranlar ya da alanların en çok dikkat ettikleri alanlardan biri de banyolarıdır. Çünkü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.