Anasayfa / Sohbet / Neden Görüntülü Sohbet Talebi Arttı?

Neden Görüntülü Sohbet Talebi Arttı?

Türkiye’de sohbetin internet ortamına taşınması yaklaşık 20 yıl oldu. 20 yıl boyunca sohbetlere eklenen özellikler ile çok farklı ve çok daha anlamlı boyuta kazandı. Artık günümüzde internetten sohbet keyfi yaşarken sadece yazılarımızı değil, sesimizi ve hatta görüntümüzü bile gönderebiliyoruz. Görüntülü sohbet avantajı ile bazı meraklarımızı giderebiliyoruz. Örneğin muhabbet ettiğimiz kişi şuanda ne yapıyor, bize kullandığı kelimeleri söylerken yüzündeki mimikler neler, bizler kendimizi anlatırken nasıl bir tutum sergiliyor, ilgili mi, ilgisiz mi, kızgın mı? Ve daha pek çok soru bu listeye eklenebilir. Tüm kafamızda oluşan bu sorulara görüntülü sohbet tercih ederek cevap bulabiliyoruz.

Sohbett.com Sohbet Sitesinde Görüntülü Sohbet Var mı?

Sohbett.com kurulduğu ilk günden bu yana değerli sohbet severlerimizin taleplerine çözüm bulmaktadır. Günümüzde sohbet denildiğinde görüntülü bir ortamın olmaması büyük bir eksikliktir. Bizler bu konuda serverlarımızı genişletip, ara yüzümüzü siz değerli kullanıcılarımıza daha kullanışlı hale getirerek görüntülü sistemimizi de dahil ettik. Sizler de görüntülü, sesli ya da sadece yazışma şeklinde olan sohbet seçeneklerimizden birini kullanabilirsiniz.

Görüntülü Sohbette Karşılıklı Kamera Açmak Mecburi mi?

Görüntü dahilinde bir sohbet isteyebilir ve bunu her iki şekilde de kullanabilirsiniz. Örneğin sadece karşınızdaki arkadaşınızın uygun olması durumunda onun kamerası açık iken sizin kamera kullanım dışı olabilir. Ya da tam tersi olarak o an siz kameralı sohbete hazır olup görüntünüzü paylaşmak isteyebilirsiniz, ancak görüştüğünüz kişi o an için kamera paylaşımına müsait olmayabilir, kamerası olmayabilir veya kullandığı kamera ile ilgili donanımsal, yazılımsal teknik sorunalar yaşaması sebebi ile kullanamayabilir. Bu gibi durumlar da görüşme sırasında tek taraflı kameralı sohbet Sohbett.com’da mümkündür.

Hakkında Sohbet

Check Also

Mobil Sohbetin Günümüzdeki Yeri

Cep telefonları buraya sohbetler de buraya. Sohbett.com mobil sohbet ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.