Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada Erkek Çocuk Görmek

Rüyada erkek çocuk görmek geçmişte İçinizde uhde olarak kalan bir şeyin gerçekleşmesi anlamına gelmektedir. Genç Bir Kızın rüyada erkek çocuk görmesi hayırlı bir insanla evlenmesi anlamına gelmektedir. İş hayatında sıkıntılar yaşayan bir insanın rüyasında erkek çocuk görmesi istediği rütbeye erişeceği anlamında yorumlanmaktadır. Hasta iseniz iyileşecek olmanıza işaret etmektedir. Bekar bir erkeğin rüyada erkek çocuk görmesi ise evlenme çağına geldiği anlamına işaret etmektedir. Eğer kundağa sarılı bir şekilde gördüyse sıkıntıların çok kısa süreli anlamına gelmektedir. Evli ve çocuğu olmayan bir kadın rüyasında erkek çocuk gördüyse onun gönlünde erkek bir çocuk olduğu anlamına gelmektedir. Rüyada ağlayan bir erkek çocuğu gören kimsenin sıkıntılar yaşayacağını kirli bir çocuk yıkadığını gören bir kişinin ise size ihanet edecek olan dostlarınıza işaret etmektedir.

Rüyada kız çocuk doğurdu iseniz kız çocuğu erkek çocuk doğurdu iseniz de erkek çocuğunuzun olacağına işaret etmektedir. Bazı tabircilere göre rüyada erkek çocuk doğurmak sıkıntılı bir durumla karşılaşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada erkek çocuk doğurduğunu gören bir kadın ailesiyle huzursuz ve sıkıntılı günler geçireceğine eğer kadın hasta ise ölümüne işaret etmektedir. Bir eş rüyada karısının erkek çocuk dünyaya getirdiğini gördüyse kız evladının olup hayırlı bir evlat olacağına işaret etmektedir. Rüyada erkek çocuk görmek kısa zaman içinde güzel haberler olacağına işaret etmektedir rüyada doğurduğunu çocuk eğer parlak yüzlü ve de güzel ise sıkıntılarımızın en kısa sürede geçeceği ve güzel günlerin sizleri beklediği anlamına gelmektedir. Rüyada erkek çocuğunu emzirdiğini gören bir kadın sizinle ilgili kötü bir dedikodunun çıkacağı anlamına gelmektedir.
Eğer emzirmeyi bırakan bir çocuğu tekrar emzirdiğini gördüyseniz ya ceza evine girmeye ya da sıkıntılı bir hastalığa yakalanacağınız anlamına işaret etmektedir.

Hakkında Sohbet

Check Also

Rüyada Hamilelik Görmek

Rüyada hamile bir kadın gördüyseniz eğer evliyseniz hayırlı bir evladınız olacağına delalet eder. Farklı tabircilere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.