Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Köpek Görmek

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek zevk ve sefaya düşkün kimseye, insanın emredici nefsine, hal ve hareketi iyi olmayan âlime yorulur. Rüyada köpeklerin boğuştuğunu ve birbirlerini yaraladığını görmek iki dostunuz akrabanız veya size yakın olan iki kişinin kavga edeceğinin işaretidir. Havlayan köpek şirret ve aşırı hırslı insanın göstergesidir. Cafer-i Sadık rüyada köpek görmekle alâkalı dört farklı anlama söyler. Kötü bir hasım, gözü tok bir erkek, güzel olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek olduğunu söylemiştir. Rüyada köpek görmek, köpeği ne şekilde gördüğünüze göre anlamı değişen bir tabire sahip olduğunu söyleyebiliriz. Arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de gösterebilir. Dişi köpek ise daha çok kötü karakterli bir kadına yorulur. Bu tarz bir kadın başınıza bela açacaktır, ancak genel olarak, yakın çevrenizdeki dostlarınıza ve düşmanlarınıza delalettir. Rüyanızda köpeğe olan üstünlüğünüz veya galibiyetiniz düşmanlarınızla ya da rakiplerinizle olan güç savaşının sonucunu gösterdiği gibi aynı zamanda gördüğünüz köpeğin cinsi de dost ya da düşmanlarınız hatta sizin kendi karakteriniz hakkında fikirler sunabilir.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada köpek ısırması görmek, çalışma hayatınızda rekabet ettiğiniz kişilerin size zarar vereceği şeklinde tabir edilir. Rüyanızda hissettiğiniz korku ve acı ne kadar büyükse, göreceğiniz zarar da o kadar büyük olacağını gösterir. Bir başka tabire göre rüyada köpek ısırdığını görmek, düşmanınızın harekete geçeceği ve size hiç de hoşlanmayacağınız şeyler yapacağına yorulur. Bu rüya aynı zamanda dostunuz olan kişilerin sizi kıskanacağı anlamına da gelir, kıskançlıklarından dolayı herhangi bir davranışta bulunarak sizi üzme yoluna gidebilir.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek görmek çevrenizde sabit fikirli ve kötü karakterli bir kadın bulunduğu anlamın da yorumlanır. Rüyada dişi köpek, erkek köpeği kovalıyorsa; kötü huylu bir kadın tarafından kötülüğe uğrayacağınız ve itibarınızın düşeceği anlamına gelir. Eğer dişi köpek erkek köpekleri ardına almış ve önden gidiyorsa, kötü yola düşmüş bir kadın ve bir erkeğin sizin tarafınızdan evlendirileceğine delalettir.

Rüyada Anne Köpek Görmek

Rüyanızda bir köpeğin yavrularını emzirdiğini görmek hayra yorumlanıp tabir edilir. Eğer evlatlarınız bulunuyorsa onların size iyilik yapacağına işarettir. Eğer bekârsanız evleneceğiniz kişi hayırlı birisi olacağına delalettir.

Hakkında Sohbet

Check Also

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek mutlu günlerin yakında olacağının işaretidir. Bazen rüyada görülen bebek ise sizlerin içinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.