Anasayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Para Görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, söylenen sözlerden görülecek zararlara delalettir. İşiteceğiniz sözler sizin canınızı fazlasıyla sıkıntıya girebilir. Bazı rüya tabircilerine göre ise etrafınızda sizinle ikiyüzlüce konuşan insanlar olduğuna işaret edilmektedir. Alternatif olarak, rüyada para görmek gelecek nimetlerin işaretidir. Bu rüyayı gören kişinin geçimi rahatlar, iç sıkıntıları geçer, dahası yapacağı ufak yardımlar ve ibadetler fazlasıyla ödüllendirileceğine yorulur. Rüyada para görmek, etrafınızdaki ikiyüzlülere karşı sizin edeceğiniz laflara da tabir edilir. Genellikle para rüyaları dedikodulara, size söylenen kötü sözlere ya da sizin söyleyeceğiniz kötü sözlere yorulur. Rüyasında üzerinde Allah’ın adının yazdığı paralar görmek, rüya sahibinin kuran okumaya nazaran diğer ibadetlere ağırlık vereceğinin işaretidir. Rüyada görülen para bazen de çekilecek sıkıntılara yorumlanır. Maddi veya manevi zorluklar kapınızda olma ihtimali vardır. Bazı yorumcular ise bu sıkıntının hemen ardından büyük sevinçler yaşanacağını işaret etmiştir. Bir diğer rüya tabirine göre ise bu rüya yakın zamanda elde edeceğiniz paraya delalettir.

Rüyada Altın Para Görmek

Rüyada altın para görmek, etrafınızda olan kimseleri kıskanacağınız anlamına yorulur. Bir diğer rüya tabirine göre ise altın para, sizi üzecek şeyler işiteceğinize işarettir. Alternatif olarak rüyasında altın para gören kişi, küçük üzüntülerin ardından büyük mutluluklar yaşayacağına yorumlanır. Eğer canınızın sıkıldığı ve mutsuz olduğunuz bir dönemdeyseniz içinizi ferah tutmanızı söyleyebiliriz. Yakın zamanda güneş karanlıkların ardından doğacak ve beklemediğiniz şekilde mutlu olacaksınız diyebiliriz. Bu rüya, bir başka rivayete göre, rüya sahibi hakkında dedikodular yapılacağına işarettir.

Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyasında bozuk para gören kişi bir kimse ile düşman olacağına işarettir ve bu nedenle de canı sıkılır. Eğer rüyanızda bozuk paralardan kurtulduğunuzu görmüşseniz o halde bu rüya tam tersine işarettir. Bu rüya, sıkıntılarınızın kısa müddet içerisinde geçeceğine yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre ise rüyada bozuk para görmek, arkanızdan konuşan insanlara işarettir.

Rüyada Kâğıt Para Görmek

Rüyada kâğıt para görmek para kaybetmeye işarettir. Rüyada kâğıt para görmek, iş hayatında ve sosyal hayatta bazı konularda çok küçük sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına yalnız daha sonra bu sıkıntılardan kurtulup en kısa zamanda olağan hayata dönülüp kolay bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

Hakkında Sohbet

Check Also

Rüyada Bebek Görmek

Rüyada bebek görmek mutlu günlerin yakında olacağının işaretidir. Bazen rüyada görülen bebek ise sizlerin içinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.