Anasayfa / Güzellik ve Cilt Bakımı / Tesettürlü Bayanlar İçin Pratik Bilgi Çıtçıtlı Şal

Tesettürlü Bayanlar İçin Pratik Bilgi Çıtçıtlı Şal

Başörtülü bayanların en büyük sorunlarından biri de şüphesiz ki şal yaparken hunharca harcadıkları zamandır. Karşı tarafın da sinirlenmesine, huysuzluk çıkarmasına neden olan başörtü el çabukluğu istemektedir. Ancak bir tasarımcının yeni yeni çıkardığı çıtçıtlı şal ile artık el çabukluğuna gerek kalmamaktadır. Çünkü pratiklik şalın kendisindedir. Şalın orta kısımında bulunana çıtçıtlar ile artık hazırlanmak için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmıyor. Acele gidilecek yerlere artık geç kalmayacaksınız ve karşı taraf sizi uzun süre beklemek zorunda kalmayacak..

Şalı katladıktan sonra köşelere denk gelen küçük çıt çıtları kapatarak hazırlanma aşamasını hızlandırabilirsiniz. Çıt çıtları düzgün birleştirdiğiniz takdirde şalın ön kısmı da oldukça düzgün olacaktır. Özellikle yeni kapanan bayanlar için pratiklik sağlayacak olan çıtçıtlı şal iğne gerektirmediği için on beş saniyede hazırlanmanızı sağlayacaktır. Çapraz olarak çıt çıtları kapattıktan sonra şalı omuzlarınızdan sarkıta bilirsiniz. Renk seçeneği de olan çıtçıtlı şal yeni çıktığı için farklı çeşitlere sahip değildir. Lakin ilerleyen zamanlarda çıtçıtlı şala farklı birçok model getirileceğe benziyor.

Siz de on beş saniyede hazırlanmak istiyorsanız yeni yeni moda gündemine düşmüş olan çıtçıtlı şallardan birini alarak dilediğiniz gibi hazırlanabilirsiniz. Yeni kapanmış bayanların imdadına koşarak onların en büyük yardımcısı olan çıtçıtlı şal. şaldan vazgeçemeyenlerin zevkine hitap eden yeni trendlerden biri..

Hakkında Sohbet

Check Also

Evde Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Kadınlar için bakım, her zaman masraflı bir o kadar da yıpratıcı olarak bilinen bir uygulamadır, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.